KONTAKT

Inne zaskakujące, ale bardzo skuteczne zastosowania francuskich glinek i produktów kosmetycznych oraz BIO Karite

  • Krem BIO karite jest doskonałą odżywką na włosy. Odżywia, nadaje miękkość i połysk. Zawsze należy rozpuścić w rękach trochę kremu i wetrzeć na kilka godzin lub na noc we włosy. Zawinąć głowę ręcznikiem, spłukać , aby uformować fryzurę można wetrzeć we włosy niewielką już ilość kremu. Jeśli włosy są zniszczone i przesuszone, można taką kurację stosować nawet codziennie.
  • Kąpiel z łyżką BIO karite ujędrnia skórę i relaksuje. Można go także stosować zamiast oliwki przy masażach. Doskonały do zastosowania w extremalnych warunkach na wysokią i bardzo niską temperaturę. Zlecany do opalania naturalnego i w solarium. Stosuj również po opalaniu. Posiada naturalny filtr roślinny.
  • Mężczyźni mogą używać BIO karite jako doskonałego kremu po goleniu. W 100% wchłaniany. Nie zostawia filtru tłustego, bezzapachowy. Nie zakłóca ewentualnego zapachu wody toaletowej.
  • Glinka biała zmieszana z drobno zmielonymi migdałami może być stosowana jako naturalny piling.
  • Glinkę białą można z powodzeniem stosować jako zasypkę w pielęgnacji noworodków i osób obłożnie chorych.
  • Na drobne skaleczenia, lekkie oparzenia, czy ugryzienie komara przynosi ulgę i przyspiesza gojenie nałożenie na skórę cienkiej warstwy zielonej glinki Do glinki dodaj wody do konsystencji papki, nałóż na chore miejsce, przykrj wilgotną watą i zawiń. Trzymaj jak najdłużej, dbając, aby glinka nie wyschła. Można zastosować glinki w tubach (specyfik domowej apteczki)

Glinkę można wzbogacić rozrabiając ją naparem z ziół, dodając aloes, krople oliwy z oliwek lub łącząc z sokiem z ogórka czy pomidora.

Doskonałe efekty możemy osiągnąć przez zawijanie ciała folią lub elastycznym bandażem wcześniej pokrytego glinką. Po godzinie zmywamy na przemian ciepłym i zimnym prysznicem.

GLINKA CZERWONA - KĄPIEL OPALAJĄCA. Przepis na opakowaniu. Wszystkie glinki łączą się wspaniale z kosmetykami innych firm.