O firmie

Natura – mądra, przyjazna, zaskakująca ale przede wszystkim nadzwyczaj skuteczna. Nie musimy jej poprawiać. Potrafi zaskoczyć największych mędrców. Przed laty ekologia była oczywistą drogą wsparcia naszego organizmu. Musieliśmy długo czekać aby wróciła do łask. I doczekaliśmy się. My jednak, nie zważając na trendy, nie czekając na modę od pierwszych dni naszej działalności wiedzieliśmy, że żyć w zgodzie z naturą to jedyna i właściwa droga.


Dlatego nasza firma AFP Business International , która 15 lat temu powstała z pasji do natury zajmuje się wyłączną dystrybucją tylko marek wyjątkowych, przyjaznych dla nas i środowiska. Oferowane przez nas produkty są w 100% naturalne, nie zwierają konserwantów, parabenów, sztucznych perfum i barwników, soli aluminiowych, pochodnych ropy naftowej itp. Nie są testowane na zwierzętach. Wolne od GMO. Wszystkie kosmetyki przez nas proponowane powstają z zachowaniem surowych norm składów i produkcji.


Ideą naszej firmy jest upowszechnienie naturalnego trybu życia. Pamiętajmy, że to natura jest niezawodnym partnerem człowieka.
Specjalnie dla Państwa od 15 lat zbieramy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam wybierać najlepsze z najlepszych; przygotowaliśmy szeroką ofertę wspaniałych marek. Jesteśmy przekonani, że zawsze znajdą Państwo u nas coś co zachwyci na zawsze. Firma AFP to wiedza, doświadczenie i miłość do natury. To świadomy wybór. Zapraszamy .

Les Argiles Du Soleil
Tetebio
Epilette
Loving Eco
Cattier